Back

Piła

Piła

KZSC-MS-3644
Description of the offer

 BARDZO ŁADNE MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA ZAMOŚCIU! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o pow. 74m2 usytuowane na parterze w budynku III piętrowym.  Lokal usytuowany jest w bloku wybudowanym w latach 90-tych. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne z dużym balkonem.  Nieruchomość o bardzo atrakcyjnym układzie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się z: salonu o pow. 18m2 z wyjściem na bardzo ładny, duży balkon. Kuchnia oddzielna z oknem o pow. 6,20m2, łazienka z oknem o pow.3,28 m2, wc o pow. 1,26 m2,  sypialnia o pow. 11,48m2 oraz dwa pokoje o pow. 11,29 oraz 11,02m2, przedpokój o pow. 9,08 m2 z bardzo głęboką szafą zabudowana, która może stanowić garderobę. Mieszkanie sprzedawane jest z zabudową kuchenną ze sprzętem, szafą zabudowaną oraz częściowo meblami. Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica.  Czynsz administracyjny do spółdzielni: 1037zł (w tym: zaliczka na ogrzewanie, zimną i ciepłą wodę, wywóz nieczystości, opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy oraz podatek. W czynszu ustalone są duże zaliczki na wodę oraz c.o.)
Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji dobrze skomunikowanej z reszta miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się: szkoły, przedszkole, żłobek, sklepy spożywczy, rynek, przystanek autobusowy oraz ścieżki rowerowe w każdym kierunku miasta.
 

Offer details
Offer number
KZSC-MS-3644
Area
74.00
Number of rooms
4
Floor
ground floor
Own parking
No
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

490 000 zł
6 621,62 zł/m2
Offer number
KZSC-MS-3644
Area
74.00 m2
Market
Secondary
Floor
ground floor
Rooms
4

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here