Back

Piła, Podlasie

Description of the offer

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, Piła – Podlasie.

Przedmiotem oferty jest parterowy dom o pow. użytkowej 128,43 m2/pow. całkowita 145,53 m2 z poddaszem użytkowym i z garażem o pow. 17,10 m2 w bryle budynku usytuowany na działce o pow. 250 m2. Działka nieruchomości jest zagospodarowana oraz ogrodzona.

Budynek wybudowano w 2021r., z bloczków gazobetonowych oraz silikatowych akustycznych, ocieplony styropianem 15 cm (nadziemie) i 10 cm (ściany fundamentowe), Otynkowany tynkiem cienkowarstwowym, silikatowo-silikonowym CAPAROL. Dach pokryty dachówką cementową BRAAS , ocieplony wełną mineralną. Zastosowano okna PCV firmy DRUTEX 3-szybowe, uzbrojone w podtynkowe rolety zewnętrzne PORTOS. Drzwi zewnętrzne firmy WIKED PREMIUM TERMO to linia drzwi zewnętrznych przeznaczona dla wymagających klientów. Zapewnia bardzo dobre parametry izolacyjności – termicznej. Brama garażowa segmentowa HORMANN z napędem elektrycznym sterowanym pilotem. Ściany wewnętrzne wykończono gładzią gipsową na tynku maszynowym gipsowym, sufity podwieszane z płyt kartonowo-gipsowych. Podest wejściowy wyłożony został kostką betonową, a podjazd z kostki brukowej. Taras wykonany na gotowo płytami gresowymi.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER

- salon z jadalnią o pow. 30,51 m2 z wyjściem na taras,

- aneks kuchenny o pow. 12,17 m2 z wyjściem na taras,

- gabinet o pow. 10,70 m2,

- mała łazienka z prysznicem o pow. 2,76 m2,

- komunikacja o pow. 2,69 m2,

- wiatrołap z wnęka na szafę o pow. 4,80 m2,

- garaż o pow. 17,10 m2,

PIĘTRO

- 3 ustawne sypialnie o pow. 18,77 m2 + 15,92 m2 + 12,63 m2,  

- łazienka o pow. 8,67 m2 z prysznicem typu walk-in oraz przygotowanym podejściem pod wannę wolnostojącą,

- pralnia o pow. 3,50 m2,  

- korytarz o pow. 5,45 m2,

Całość nieruchomości jest utrzymana w stylu industrialnym. Charakterystycznym punktem jest czarna kuchnia w aneksie wyposażona w sprzęty AGD: czarna lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa, piekarnik i płyta indukcyjna firmy Samsung, zmywarka ’60’ firmy Bosh oraz okap pod szafkowy. Szafki wiszące posiadają mechanizm Tip-on, który wspomaga otwieranie frontów bez uchwytów. Dolne szafki wyposażone zostały w nierzucające się w oczy czarne uchwyty. Całość podkreśla drewniany blat w głównym pasie roboczym. Centralnym punktem kuchni jest duża wyspa o wymiarach 1,2x2 m wyposażona w szafki, do której jest również doprowadzony prąd.

W całym budynku (poza garażem) wykonane zostało ogrzewanie podłogowe, strefowe z możliwością ustawiania indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń (sterowniki ogrzewania podłogowego w pokojach i salonie). W łazienkach ogrzewanie podłogowe + grzejniki drabinkowe. W garażu zamontowano grzejnik płytowy.

Na całym poziomie parteru zastosowany na posadzkach został mikrocemen, który jest jednym z najbardziej odpowiednich materiałów budowlanych przy instalacji ogrzewania podłogowego, ponieważ jest materiałem o doskonałych właściwościach termicznych. Mikrocement jest spójny dla całego wnętrza nieruchomości, zastosowano go również na schodach oraz w obu łazienkach zarówno na podłogach jak i ścianach, jest odporny na wodę i bardzo łatwy w utrzymaniu.

Na nieruchomości przygotowane jest okablowanie dla domofonów/wideodomofonów, na parterze i piętrze budynku oraz pod instalację dla dwustrefowego systemu alarmowego. W każdym pomieszczeniu rozprowadzono instalację internetowo/telewizyjną, a w gabinecie przygotowana jest infrastruktura do szybkiego łącza internetowego (do 1GB). Wykonano również instalację elektryczną dla automatyki rolet okiennych zewnętrznych i automatyki bramy garażowej wraz z osprzętem.

Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media: przyłącze do sieci energetycznej, przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne oraz przyłącze do sieci gazowej Ogrzewanie nieruchomości odbywa się za pomocą energooszczędnego pieca dwufunkcyjnego firmy Viessmann z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na ciepłą wodę (120 litrów).

Dom usytuowany w spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać w mieście! W pobliżu tereny rekreacyjne - Aquapark, ścieżki rowerowe w kierunku jeziora Płotki. Dogodny dojazd do obwodnicy miasta. W niedalekiej odległości przystanki MZK.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości:

link do wirtualnego spaceru: https://sb360.online/k34lmr

Offer details
Offer number
KZSC-DS-3124
Area
145.53
Area
250.00
Number of rooms
5
Substrate
1
Floor
Elevator
No
Construction status
Ready to move in
Year of construction
2021
Gas
yes - city
Windows
vir_listalng_pcv_3_szyby_cieply_montaz
Electricity
yes
Water
Heat - geyser
Garage
in the building
Terrace
terrace
Directions
thoroughfare
Standard
5
Surrounding area
single-family housing
Installations
vir_listalng_elektryczna_gazowa
Fencing
Yes
Heating
individual-gas
Insulation
Mineral wool
Sewers
City
Communication
public service vehicle
Building condition
vir_listalng_bardzo_wysoki_standard
Type of facade
worthy plaster
Number of bathrooms
2
Number of bedrooms
4
Bathroom bathtub
bath, shower
Price per m2 of floor space
7397,0300
Shape of the plot
rectangle
Distance to store
150
Additional options
terrace, vir_listalng_ogrod
Basement
Nie
Paved land
Yes
Number of hallways
3
Distance to school
1000
Number of floors
1
Fencing of the plot
metal
Online presentation
Yes
Distance
150
Usable area
128,4300
Shape of the plot
flat
Development of the plot
Zagospodarowana
Additional Fees According to Meters
Current, gas, Water
Premises
room area
10,70 18,77 15,92 12,63 m2
room floors
concrete screed, floor panels
room walls
gypsum plasters, painted
room windows exhibition
PdWsch, PnZach
Type of kitchen
kitchenette connected with the dining room and the living room
kitchen area
12,17 m2
kitchen floors
concrete screed
kitchen walls
gypsum plasters, painted
kitchen windows exhibition
PdZach
Number of bathrooms
2
bathroom area
2,76 8,67 m2
bathroom floors
concrete screed
Number of anterooms
3
hall area
2,69 4,8 5,45 m2
hall floors
concrete screed
hall walls
gypsum plasters, painted
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

950 000 zł
6 527,86 zł/m2
Offer number
KZSC-DS-3124
Area
145.53 m2
Market
Secondary
Rooms
5

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here