Piła, Podlasie
Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, Piła – Podlasie.
Przedmiotem oferty jest parterowy dom o pow. użytkowej 128,43 m2/pow. całkowita 145,53 m2 z poddaszem użytkowym i z garażem o pow. 17,10 m2 w bryle budynku usytuowany na działce o pow. 250 m2. Działka nieruchomości jest zagospodarowana oraz ogrodzona.
Budynek wybudowano w 2021r., z bloczków gazobetonowych oraz silikatowych akustycznych, ocieplony styropianem 15 cm (nadziemie) i 10 cm (ściany fundamentowe), Otynkowany tynkiem cienkowarstwowym, silikatowo-silikonowym CAPAROL. Dach pokryty dachówką cementową BRAAS , ocieplony wełną mineralną. Zastosowano okna PCV firmy DRUTEX 3-szybowe, uzbrojone w podtynkowe rolety zewnętrzne PORTOS. Drzwi zewnętrzne firmy WIKED PREMIUM TERMO to linia drzwi zewnętrznych przeznaczona dla wymagających klientów. Zapewnia bardzo dobre parametry izolacyjności – termicznej. Brama garażowa segmentowa HORMANN z napędem elektrycznym sterowanym pilotem. Ściany wewnętrzne wykończono gładzią gipsową na tynku maszynowym gipsowym, sufity podwieszane z płyt kartonowo-gipsowych. Podest wejściowy wyłożony został kostką betonową, a podjazd z kostki brukowej. Taras wykonany na gotowo płytami gresowymi.
Rozkład pomieszczeń:
PARTER
- salon z jadalnią o pow. 30,51 m2 z wyjściem na taras,
- aneks kuchenny o pow. 12,17 m2 z wyjściem na taras,
- gabinet o pow. 10,70 m2,
- mała łazienka z prysznicem o pow. 2,76 m2,
- komunikacja o pow. 2,69 m2,
- wiatrołap z wnęka na szafę o pow. 4,80 m2,
- garaż o pow. 17,10 m2,
PIĘTRO
- 3 ustawne sypialnie o pow. 18,77 m2 + 15,92 m2 + 12,63 m2,
- łazienka o pow. 8,67 m2 z prysznicem typu walk-in oraz przygotowanym podejściem pod wannę wolnostojącą,
- pralnia o pow. 3,50 m2,
- korytarz o pow. 5,45 m2,
Całość nieruchomości jest utrzymana w stylu industrialnym. Charakterystycznym punktem jest czarna kuchnia w aneksie wyposażona w sprzęty AGD: czarna lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa, piekarnik i płyta indukcyjna firmy Samsung, zmywarka ’60’ firmy Bosh oraz okap pod szafkowy. Szafki wiszące posiadają mechanizm Tip-on, który wspomaga otwieranie frontów bez uchwytów. Dolne szafki wyposażone zostały w nierzucające się w oczy czarne uchwyty. Całość podkreśla drewniany blat w głównym pasie roboczym. Centralnym punktem kuchni jest duża wyspa o wymiarach 1,2x2 m wyposażona w szafki, do której jest również doprowadzony prąd.
W całym budynku (poza garażem) wykonane zostało ogrzewanie podłogowe, strefowe z możliwością ustawiania indywidualnej temperatury dla każdego z pomieszczeń (sterowniki ogrzewania podłogowego w pokojach i salonie). W łazienkach ogrzewanie podłogowe + grzejniki drabinkowe. W garażu zamontowano grzejnik płytowy.
Na całym poziomie parteru zastosowany na posadzkach został mikrocemen, który jest jednym z najbardziej odpowiednich materiałów budowlanych przy instalacji ogrzewania podłogowego, ponieważ jest materiałem o doskonałych właściwościach termicznych. Mikrocement jest spójny dla całego wnętrza nieruchomości, zastosowano go również na schodach oraz w obu łazienkach zarówno na podłogach jak i ścianach, jest odporny na wodę i bardzo łatwy w utrzymaniu.
Na nieruchomości przygotowane jest okablowanie dla domofonów/wideodomofonów, na parterze i piętrze budynku oraz pod instalację dla dwustrefowego systemu alarmowego. W każdym pomieszczeniu rozprowadzono instalację internetowo/telewizyjną, a w gabinecie przygotowana jest infrastruktura do szybkiego łącza internetowego (do 1GB). Wykonano również instalację elektryczną dla automatyki rolet okiennych zewnętrznych i automatyki bramy garażowej wraz z osprzętem.
Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media: przyłącze do sieci energetycznej, przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne oraz przyłącze do sieci gazowej Ogrzewanie nieruchomości odbywa się za pomocą energooszczędnego pieca dwufunkcyjnego firmy Viessmann z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem na ciepłą wodę (120 litrów).
Dom usytuowany w spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Idealna oferta dla osób, które chcą mieszkać w mieście! W pobliżu tereny rekreacyjne - Aquapark, ścieżki rowerowe w kierunku jeziora Płotki. Dogodny dojazd do obwodnicy miasta. W niedalekiej odległości przystanki MZK.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości:
link do wirtualnego spaceru: https://sb360.online/k34lmr
Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.