Back

Piła

Description of the offer

DO WYNAJĘCIA lokal usługowy o powierzchni 33 m2, na parterze, w ścisłym centrum Piły.

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni 33 m2, z łazienką, usytuowany w pawilonie handlowym, znajdującym się w samym centrum miasta.
Pawilon jest częścią pasażu handlowo-usługowego, położonego przy jednej z głównych ulic, a przedmiotowy lokal znajduje się na półpiętrze.

Przed budynkiem znajduje się parking, a kilka metrów dalej przystanek autobusowy, co ułatwia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Piły.
Do budynku doprowadzone są wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka dwufunkcyjnego.

Główną zaletą tej oferty jest doskonała lokalizacja lokalu - znajduje się on w ścisłym centrum miasta, przy jednej z głównych ulic.
W pasażu znajdują się liczne sklepy i lokale usługowe (apteka, cukiernia, optyk, piekarnia, bank) a w bezpośrednim sąsiedztwie jest główna poczta oraz parking strzeżony. W odległości 25 m zlokalizowany jest przystanek autobusowy. 

Lokal nadaje się do prowadzenia różnorodnej działalności usługowej, handlowej, nadaje się na biuro. .
To idealna oferta dla osób prowadzących działalność, dla których istotny jest łatwy dojazd do siedziby firmy.

 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Offer details
Offer number
KZSC-LW-3527
Area
50.00
Number of rooms
2
Floor
high floor
For rent
Yes
Gas
yes
Water
vir_listalng_ciepla__piecyk
Installations
vir_listalng_elektryczna_wodna_gazowa
Heating
individual-gas
Parking description
parking przed budynkiem
Type of property
Jednopoziomowy
Own parking
No
Showroom website
from the street
Property purpose
trade - service
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

3 500 zł
70,00 zł/m2
Offer number
KZSC-LW-3527
Area
50.00 m2
Market
Secondary
Floor
high floor
Rooms
2

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here