Back

Szydłowo (gw), Krępsko

Description of the offer

NA SPRZEDAŻ DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA WE WSI KRĘPSKO gm. SZYDŁOWO

Krępsko to wieś położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 11, pomiędzy Piłą, a Jastrowiem. Znajduje się w odległości 14 km od Piły (16 minut do centrum Piły). Krępsko to kolejna lokalizacją po Dobrzycy, która rozbudowuje się jako wieś podmiejska Piły. 

Działka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w odległości 200 m od jednej z najpiękniejszych rzek w Polsce, Rurzycy. Idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu lub jako lokata kapitału. Przedmiot oferty składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2100 m2, z czego powierzchnia 995 m2 jest przeznaczona pod zabudowę, druga część działki funkcjonuje jako tereny zielone, co zapewni cisze i urokliwy spokój.  Działka objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczona symbolem 2Mj, w myśl którego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Dopuszczona jest możliwość wybudowania dwóch budynków - budynek mieszkalny i gospodarczy. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Działka gruntu niezabudowana, teren zróżnicowany. Teren  będący przeznaczony pod zabudowę jest płaski, tereny zielone wyznaczone są na pochyłej części działki. Status: własność (księga wieczysta). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, ostatnie 100m drogą szutrową. Uzbrojenie - w drodze: wodociąg gminny, kanalizacja, prąd. Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!

Offer details
Offer number
KZSC-GS-3327
Area
2100.00
MPZP
Yes
Electricity
in the street
Water
in the street
Directions
gravel road
Surrounding area
forest
Sewers
in the street
Shape of the plot
rectangle
Dimensions of the plot
25x78
Development conditions
MPZP
Development of the plot
detached house
Fencing of the plot
no
Shape of the plot
Partial woody
Width of the front of the plot
25
Purpose of the plot
building plot, other
Development of the plot
Niezagospodarowana
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

125 000 zł
59,52 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-3327
Area
2100.00 m2
Market
Secondary

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here