Back

Piła, Motylewo

Description of the offer

Na sprzedaż działka budowlana w Pile na cichym i spokojnym osiedlu Motylewo. Działka ma powierzchnię 937 m2, płaska, o nieregularnym kształcie. Działka znajduje się przy ulicy Sowiej, na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki kostką brukową. Media w drodze (kanalizacja, woda, prąd, gaz).  Działka jest otoczona niską zabudową i oddalona od ruchliwych ulic. W bardzo bliskiej odległości znajdują się tereny nadrzeczne. Dodatkowo w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający łatwy dojazd do centrum miasta. Działka idealnie nadaje się na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego lub lokatę kapitału. Os. Motylewo to prężnie rozbudowujące się  osiedle Piły. Ta działka to świetna okazja dla osób poszukujących wspaniałej jakości życia z łatwym dostępem do centrum. Status: własność gruntu (księga wieczysta).
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tej działki, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w realizacji zakupu. 
 

Offer details
Offer number
KZSC-GS-3281
Area
937.00
Gas
in the street
Electricity
in the street
Water
in the street
Directions
asphalt
Surrounding area
river
Sewers
in the street
Communication
public service vehicle
Shape of the plot
not regular
Distance to store
330
Dimensions of the plot
16*39*31*38
Development conditions
no
Development of the plot
no
Fencing of the plot
no
Distance
330
Shape of the plot
flat
Width of the front of the plot
16
Purpose of the plot
building plot
Development of the plot
Niezagospodarowana
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

250 000 zł
266,81 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-3281
Area
937.00 m2
Market
Secondary

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here