Назад

Złotów

Złotów

KZSC-LS-5503
Опис пропозиції

Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości: https://sb360.online/y14c72
POTENCJAŁ BIZNESOWY W SERCU ZŁOTOWA:  Budynek usługowo - mieszkalny przy ul. Obrońców Warszawy

Деталі пропозиції
Юридичне повідомлення

Опис пропозиції, що міститься на сайті, підготовлений на підставі огляду об'єкта нерухомості та інформації, отриманої від власника, може підлягати оновленню та не є пропозицією, зазначеною в ст. 66 і наступних статтях Цивільного кодексу.

1 150 000 zł
4 935,62 zł/m2
Номер пропозиції
KZSC-LS-5503
Площа
233.00 m2
Ринок
Вторинний
We respect your privacy!
See more