Zakochaj się w Pile - czas na nagrody!

Autor
-
Trendy

Zakochaj się w Pile, czas na nagrody . Dzisiaj w siedzibie KZ Nieruchomości oficjalnie zakończyliśmy nasz konkurs literacki
Troje laureatów odebrało symboliczne czeki oraz drobne upominki. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać, dobrą chwilę pogadać o Pile, Waszych zainteresowaniach i planach. I tu niespodzianka! Jedna z nagrodzonych osób kończy właśnie książkę o Pile. My już wiemy sporo więcej . Ale ciiii tajemnica. Szczegóły mamy nadzieję, że już wkrótce.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom. Za Wasz czas i zaangażowanie. Laureatom gratulujemyMacie talent i dobrze się Was czyta.

Dla porządku przypominamy:

· I miejsce i nagrodę w wysokości 1 000 zł, ufundowaną przez  KZ Nieruchomości, otrzymuje Pani Anna Gut za pracę pod tytułem "Przesiadka"

· II miejsce ex aequo i nagrodę w wysokości po 500 zł, przyznano: Pani Marcie Wojnar za pracę pod tytułem "Ja tu zostaję" oraz Panu Januszowi Marszałkowi za pracę pod tytułem "Albatros".

Nagrody te ufundowali: K2 Invest Deweloper i K2 Print Drukarnia Internetowa.

Dziękuję Państwowej Uczelni Stanisława Staszyca za współorganizację i dobre spotkania okraszone humorem. Dziękujemy fantastycznym sponsorom K2 Invest Deweloper oraz K2 Print Drukarnia OnLine.

Dziękujmy  Magazyn 67 Nad Gwdą i Notecią za wsparcie i patronat medialny.

A już jutro na stronie http://www.kznieruchomosci.pl opublikujemy kolejną z nagrodzonych prac "Ja tu zostaję" Pani Marty Wojnar. Zapraszamy do lektury❗

Autor
-
Trendy

This site uses cookies to better present content, ensure smooth and safe operation, and for statistical purposes. You can disable this mechanism in your browser settings. For more information, click here