Back

Szydłowo (gw), Kotuń

Szydłowo (gw), Kotuń

KZSC-GS-3902
Description of the offer

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Z PROJEKTEM BUDOWLANYM I POZOLENIEM NA BUDOWĘ.
KOTUŃ-okolice Piły

Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 916 m2, położona w Kotuniu gm. Szydłowo, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.

CHARAKTERYSTYCZNE PARAMETRY BUDYNKU:
- powierzchnia zabudowy: 129,98 m2
- powierzchnia użytkowa: 142,31 m2
- kubatura: 801,72 m2

Do działki przynależy  projekt architektoniczny domu, który spełnia wszystkie wymagania techniczne i estetyczne. Działka jest uzbrojona w prąd.  Działka jest idealna dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie bliskości miasta.
Cena działki wynosi 145 000 zł.
 Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Offer details
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

145 000 zł
158,30 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-3902
Area
916.00 m2
Market
Secondary
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more