Back

Szydłowo (gw), Dolaszewo

Szydłowo (gw), Dolaszewo

KZSC-GS-3858
Description of the offer

DZIAŁKA BUDOWLANA W DOLASZEWIE O POW. 984 m 2 - cicha okolica w pobliżu lasu - POD ZABUDOWĘ DOMEM JEDNORODZINNYM WOLNOSTOJĄCYM

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni: 984 m 2 położonej w Dolaszewie (gm. Szydłowo) przy ulicy Poziomkowej. Spokojna i cicha okolica oddalona od zgiełku i hałasu miasta.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością wybudowania na niej domu jednorodzinnego wolnostojącego: do jednej kondygnacji nadziemnej max do 10,5m wysokości od poziomu terenu do najwyższej kalenicy, z dachem skośnym, co najmniej dwuspadowym o nachyleniu głównych połaci dachu: dla budynku jednokondygnacyjnego min. 20° dla budynku dwukondygnacyjnego min. 35°. Działka o kształcie nieregularnym.  Media: woda własne ujęcie, kanalizacja- zbiornik bezodpływowy,  prąd, gaz w drodze.

Działka położona jest na podmiejskim osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle otoczone lasem. . Odległość od centrum miasta Piła: 7 km, od centrum Szydłowa: 3 km. Odległość do drogi wojewódzkiej nr 179 (Piła - Rusinowo) wynosi 2,3 km. Zapraszam na prezentację!

Offer details
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

155 000 zł
157,52 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-3858
Area
984.00 m2
Market
Secondary
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more