Back

Szydłowo (gw), Dolaszewo

Szydłowo (gw), Dolaszewo

KZSC-GS-4001
Description of the offer

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 z decyzją o warunkach zabudowy!
Dolaszewo-okolice Piły.

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2 (własność), położonej w spokojnej okolicy na osiedlu Dolaszewo.
 Działka w kształcie prostokąta, płaska, co ułatwia projektowanie i budowę. Na działce jest dostępny prąd.
 Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy, która umożliwia wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Zasady zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy zapisane szczegółowo w decyzji o warunkach zabudowy.
Działka jest idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie bliskość miasta i wszystkich udogodnień. 

Offer details
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

170 000 zł
170,00 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-4001
Area
1000.00 m2
Market
Secondary
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more