Back

Kaczory, Jeziorki

Kaczory, Jeziorki

KZSC-GS-4070
Description of the offer

Działka przy lesie - Jeziorki koło Piły
Idealne miejsce na Twój dom!


Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1639 m² w urokliwych Jeziorkach koło Piły.
Ta wyjątkowa nieruchomość posiada wiele atutów, które sprawiają, że jest idealnym miejscem na budowę wymarzonego domu.

  • bliskość lasu
  • plan zagospodarowania
  • uzbrojenie
  • lokalizacja
Jeziorki są oddalone tylko o kilka minut jazdy samochodem od Piły, dzięki czemu można korzystać z wszystkich udogodnień miasta i jednocześnie cieszyć się spokojem i ciszą na swojej działce.
Działka graniczy bezpośrednio z lasem, co zapewnia spokój, świeże powietrze i możliwość codziennych spacerów w otoczeniu przyrody.
Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego – funkcja mieszkaniowa. Możliwość zabudowy domem dwukondygnacyjnym, w tym poddasze użytkowe.
Dzięki dostępowi do infrastruktury technicznej, proces budowy na tej działce jest znacznie ułatwiony. W drodze znajdują się sieci: wodociągowa, energetyczna, kanalizacyjna i telekomunikacyjna.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.
To idealne miejsce na Twój wymarzony dom!

Offer details
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

298 000 zł
181,82 zł/m2
Offer number
KZSC-GS-4070
Area
1639.00 m2
Market
Secondary
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more