Back

Piła, Zamość

Piła, Zamość

KZSC-BS-3720
Description of the offer

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży garażu z bramą garażową w hali garażowej w nowym budownictwie na ul. Grottgera w Pile.
Oto niektóre szczegóły:

  • Garaż jest położony na poziomie -1 w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Garaż jest suchybezpieczny i łatwo dostępny. Brama garażowa jest automatyczna i obsługiwana pilotem.
  • Garaż jest idealny dla osób, które szukają wygodnego i bezpiecznego miejsca parkingowego dla swojego samochodu lub motocykla.
  • Może być także używany jako przestrzeń magazynowa. Garaż ma prąd i oświetlenie.
  • Garaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Grottgera w Pile, w pobliżu centrum miasta, sklepów, szkół i komunikacji miejskiej.
  • Dojazd do garażu jest szybki i łatwy.
  • Cena garażu wynosi 75 000 zł i jest do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do umówienia się na oglądanie garażu.
 

Na sprzedaż garaż w hali garażowej w Pile - Zamość.

Offer details
Offer number
KZSC-BS-3720
Area
17.36
Year of construction
2023
Location
near center
Own parking
No
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

75 000 zł
4 320,28 zł/m2
Offer number
KZSC-BS-3720
Area
17.36 m2
Market
Secondary
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more