Back

Piła, Górne

Piła, Górne

KZSC-LW-4193
Description of the offer

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 62,20 m², położonego na Osiedlu Górnym w Pile.
Lokal oferuje doskonały dostęp zarówno dla klientów, jak i dostawców, z możliwością parkowania bezpośrednio przed wejściem.

Wnętrze lokalu składa się z przestronnej sali głównej, która świetnie nadaje się na powierzchnię sprzedażową lub ekspozycyjną, zaplecza socjalnego oraz toalety. Dzięki dużym, wystawowym oknom, wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone, co stwarza przyjemną atmosferę dla odwiedzających oraz pracowników.
Dodatkowo zostały zamontowane rolety zewnętrzne.

Lokal wyposażony jest w system klimatyzacji, co zapewnia komfort termiczny przez cały rok. Idealnie sprawdzi się jako miejsce prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej, takiej jak sklep, punkt usługowy czy magazyn.

Odstępne miesięczne 1200 zł.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację lokalu i omówienia szczegółów wynajmu.
To wyjątkowa okazja, aby rozwinąć swoją działalność.

Na wynajem lokal na osiedlu Górnym w Pile.

Offer details
Legal notice

Description of the offer contained on the website is prepared on the basis of inspection of the property and information obtained from the owner, may be subject to updates and does not constitute an offer referred to in Article 66 and subsequent articles of the Civil Code.

1 200 zł
19,29 zł/m2
Offer number
KZSC-LW-4193
Area
62.20 m2
Market
Secondary
Floor
ground floor
Rooms
1
We respect your privacy!
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Zarządzaj plikami cookies".
See more